- Echipamentul permite îmbunătăţirea sistemului cu 8 intrări, deservind configuraţiile NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL şi 8 intrări programabile pentru relee şi OC
- Echipamentul este dedicat centralelor de alarmă INTEGRA
| Număr intrări: | 8 buc. - programabil |
| Număr ieşiri: | 8 buc. - programabil |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Configurație suportată: | NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL |
| Sarcină ieșiri programabile de tip OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Sarcină rezistivă: | 2 A / 24 V DC |
| Solicitarea ieşirii +12V: | 2.5 A / 12 V DC |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Curent consumat în mod standby: | 35 mA |
| Curent maxim consumat: | 150 mA |
| Interfaţă RS-485: | Actualizare de la distanţă a softului modulului |
| Gradul de protecție (Grade): | 3 |
| Clasa de mediu EN 50130-5: | II |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.08 kg |
| Dimensiuni: | 140 x 69 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr intrări:
- 8 buc. - programabil
- Număr ieşiri:
- 8 buc. - programabil
- Ieşire tamper:
- Da
- Configurație suportată:
- NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL
- Sarcină ieșiri programabile de tip OC:
- 50 mA / 12 V DC
- Sarcină rezistivă:
- 2 A / 24 V DC
- Solicitarea ieşirii +12V:
- 2.5 A / 12 V DC
- Alimentare:
- 12 V DC
- Curent consumat în mod standby:
- 35 mA
- Curent maxim consumat:
- 150 mA
- Interfaţă RS-485:
- Actualizare de la distanţă a softului modulului
- Clasa de mediu EN 50130-5:
- II
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.08 kg
- Dimensiuni:
- 140 x 69 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













