- Echipament tip încuietoare electromagnetică singulară de montat pe suprafaţă
- Datorită construcţiei simple şi a tehnologiei avansate de fabricare, este un echipament excelent pentru blocarea uşilor şi porţilor
- Este prevăzută cu funcţie de siguranță (fail-safe) – se deschide în cazul lipsei alimentării
- Pentru a sparge intrarea blocată este necesară o forţă de > 270 kg
- Echipamentul este compus din două elemente: electromagnet (montat de obicei în toc) şi placa încuietorii (montată de obicei pe uşă)
- Funcţionarea fără avarie a încuietorii este meritul lipsei elementelor mecanice, care după un anumit timp se uzează
- Echipamentul este pentru utilizare la interior
| Sarcină suportată: | 271 kg |
| Tensiune nominală: | 12 V DC |
| Consum curent: | 500 mA |
| Caracteristici principale: | Afișaj LED, Echipamentul este pentru utilizare la interior |
| Greutate: | 1.2 kg |
| Dimensiuni: | 250 x 48 x 28 mm |
| Producător: | ATLO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Sarcină suportată:
- 271 kg
- Tensiune nominală:
- 12 V DC
- Consum curent:
- 500 mA
- Caracteristici principale:
- Afișaj LED,
- Echipamentul este pentru utilizare la interior
- Greutate:
- 1.2 kg
- Dimensiuni:
- 250 x 48 x 28 mm
- Producător:
- ATLO
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















