- Conector etanș clasă IP68 de exterior pentru cabluri. Această doză electrică subacvatică este ideală pentru conetarea simplă și rapidă a cablurilor în grădină, sub pământ, în apă sau în locuri cu umiditate foarte mare
- Produsul este o soluţie optimă pentru sistemele de irigare şi pentru interconectarea cablurilor în pământ
| Număr de intrări: | 2 |
| Număr de terminale: | 2 x 4 buc. |
| Indice protecție IP: | IP68 |
| Tensiune de ținere: | 450 V |
| Diametru cablu: | Ø 5 ... Ø 9 mm |
| Diametru cablu: | 0.5 ... 2.5 mm² |
| Dimensiuni: | 68 x 23 x 23 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr de intrări:
- 2
- Număr de terminale:
- 2 x 4 buc.
- Tensiune de ținere:
- 450 V
- Diametru cablu:
- Ø 5 ... Ø 9 mm
- Diametru cablu:
- 0.5 ... 2.5 mm²
- Dimensiuni:
- 68 x 23 x 23 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Produs foarte bun
26.07.2023
Eugeniu CRISTESCU
Un produs util, necesar la prelungirea unui fir de la pompa submersibila (4fire!). Pompa anterioara avusese 3 fire...
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















