- Doză de montaj pe tavan sau perete pentru camere de supraveghere
- Special pentru camerele dome
- Pe suport se pot monta camerele antivandal
- Spațiu pentru găzduirea cablurilor şi conectorilor camerei
| Distanţa dintre orificiile de prindere: | 48 x 48 mm |
| Găuri pentru instalare: | 4 |
| Diametru sistem de prindere: | Ø 93 mm |
| Compatibil cu camerele: | DP-951CY/IRD, DP-951HHD/IRD |
| Material: | Metal |
| Culoare: | Alb |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 42 mm |
| Greutate: | 0.15 kg |
| Dimensiuni: | Ø 93 x 42 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Distanţa dintre orificiile de prindere:
- 48 x 48 mm
- Găuri pentru instalare:
- 4
- Diametru sistem de prindere:
- Ø 93 mm
- Compatibil cu camerele:
- DP-951CY/IRD, DP-951HHD/IRD
- Material:
- Metal
- Culoare:
- Alb
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 42 mm
- Greutate:
- 0.15 kg
- Dimensiuni:
- Ø 93 x 42 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















