- AWZ-578 este un echipament pasiv şi se foloseşte la distribuţia alimentării
- Un avantaj al utilizării AWZ-578 în cadrul sistemelor de supraveghere cu alimentare centrală este protecţia anti-sabotaj
| Intrări alimentare: | 2 |
| Ieşiri alimentare: | 8 |
| Tensiunea maximă de alimentare: | 30 V DC (de obicei 12V) |
| Curent maxim: | 4 A |
| Curentul maxim per ieşire: | 0.5 A |
| Tip protecţie: | 8 x 0.5 A - Siguranţă polimerică PTC |
| Tip conectori alimentare: | Intrare - 5.5/2.1 mamă, Reglete Ieşire - Reglete |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 50 °C |
| Caracteristici principale: | Protecții : Scurtcircuit, Supratensiune, La supraîncărcare Afișaj LED |
| Tip carcasă: | Plastic |
| Dimensiuni: | 124 x 43 x 21 mm |
| Greutate: | 0.05 kg |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Intrări alimentare:
- 2
- Ieşiri alimentare:
- 8
- Tensiunea maximă de alimentare:
- 30 V DC (de obicei 12V)
- Curent maxim:
- 4 A
- Curentul maxim per ieşire:
- 0.5 A
- Tip protecţie:
- 8 x 0.5 A - Siguranţă polimerică PTC
- Tip conectori alimentare:
- Intrare - 5.5/2.1 mamă, Reglete
Ieşire - Reglete - Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 50 °C
- Caracteristici principale:
- Protecții : Scurtcircuit, Supratensiune, La supraîncărcare
- Afișaj LED
- Tip carcasă:
- Plastic
- Dimensiuni:
- 124 x 43 x 21 mm
- Greutate:
- 0.05 kg
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














