- Şurubul cu ghint interior permite montarea elementelor mai grele (de exemplu camere, lămpi, ş.a.m.d.) pe fațadele clădirilor cu izolaţie din polistiren
- Izolaţia fațadei clădirii nu va fi avariată în timpul montării şi nu este nevoie să se realizeze orificii de montare în produsele instalate.
- Modelul cu numărul W121776 este protejat prin lege.
| Material: | Diblu, Polipropilenă Şurub, Tablă galvanizată şurub de fixare, Tablă galvanizată |
| Diametru: | 12 mm |
| Lungime diblu: | 255 mm |
| Dimensiunile șurubului: | Ø 8 x 260 mm, Ghint interior M5 |
| Şurub: | Ø 5 x 16 mm |
| Utilizare: | pentru polistiren 200 mm |
| Producător: | EBOLT |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Diblu, Polipropilenă
- Şurub, Tablă galvanizată
- şurub de fixare, Tablă galvanizată
- Diametru:
- 12 mm
- Lungime diblu:
- 255 mm
- Dimensiunile șurubului:
- Ø 8 x 260 mm, Ghint interior M5
- Şurub:
- Ø 5 x 16 mm
- Utilizare:
- pentru polistiren 200 mm
- Producător:
- EBOLT
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs













