- Carcasă metalică cu montaj pe perete pentru instalarea echipamentelor de supraveghere precum DVR-uri sau NVR-uri
| Material: | Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic |
| Culoare: | Alb |
| Funcție tamper: | Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei |
| Închidere cu cheie: | ![]() |
| Dimensiuni exterioare: | 550 x 575 x 125 mm |
| Adecvat pentru DVR-uri: | cu dimensiuni mai mici de : 505 x 505 x 115 mm |
| Greutate: | 7.92 kg |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic
- Culoare:
- Alb
- Funcție tamper:
- Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei
- Închidere cu cheie:
- Da
- Dimensiuni exterioare:
- 550 x 575 x 125 mm
- Adecvat pentru DVR-uri:
- cu dimensiuni mai mici de : 505 x 505 x 115 mm
- Greutate:
- 7.92 kg
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















