- Carcasă metalică cu montaj pe perete pentru instalarea echipamentelor de supraveghere precum DVR-uri sau NVR-uri
| Material: | Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic |
| Culoare: | Alb |
| Funcție tamper: | Tamper – deschidere a carcasei, desprindere de pe suport |
| Închidere cu cheie: | ![]() |
| Greutate: | 8.6 kg |
| Dimensiuni exterioare: | 501 x 432 x 121 mm |
| Adecvat pentru DVR-uri: | cu dimensiuni mai mici de 375 x 95 x 335 mm (lăţime x înălţime x adâncime) |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic
- Culoare:
- Alb
- Funcție tamper:
- Tamper – deschidere a carcasei, desprindere de pe suport
- Închidere cu cheie:
- Da
- Greutate:
- 8.6 kg
- Dimensiuni exterioare:
- 501 x 432 x 121 mm
- Adecvat pentru DVR-uri:
- cu dimensiuni mai mici de 375 x 95 x 335 mm (lăţime x înălţime x adâncime)
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs


















