- Carcasă metalică cu montaj pe perete pentru instalarea echipamentelor de supraveghere precum DVR-uri sau NVR-uri
| Material: | Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic |
| Culoare: | Negru |
| Funcție tamper: | ![]() |
| Închidere cu cheie: | ![]() |
| Caracteristici principale: | AWO-530 permite montarea DVR-ului pe verticală Număr de intrări : 5 buc. - de la perete Grosime tablă : 1 mm |
| Dimensiuni exterioare: | 535 x 650 x 121+14 mm |
| Adecvat pentru DVR-uri: | cu dimensiuni mai mici de : 470 x 485 x 95 mm |
| Greutate: | 12.61 kg |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Metal/tablă- vopsit în câmp electrostatic
- Culoare:
- Negru
- Funcție tamper:
- Da
- Închidere cu cheie:
- Da
- Caracteristici principale:
- AWO-530 permite montarea DVR-ului pe verticală
- Număr de intrări : 5 buc. - de la perete
- Grosime tablă : 1 mm
- Dimensiuni exterioare:
- 535 x 650 x 121+14 mm
- Adecvat pentru DVR-uri:
- cu dimensiuni mai mici de : 470 x 485 x 95 mm
- Greutate:
- 12.61 kg
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















