Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru

Protectorul PPZA-SC-SX-SM este destinat montării în cadrul adaptoarelor unimodale pentru fibra optică în cazul ... Vezi mai mult
      Capac protecție cuple optice SC-UPC PPZA-SC-SX-SM - 1
      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru
      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru
      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru
      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru
      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru
      Cod produs:PPZA-SC-SX-SM
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      247 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      PPZA-SC-SX-SM

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Mufa 1
      SC
      Mufa 2
      UPC
      Tip fibră
      Singlemode

      produse în această categorie

      Capac protecție cuple optice SC-UPC PPZA-SC-SX-SM - 1

      Capac protecție cuple optice SC-UPC singlemode albastru

      247 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns