- Modul step-up - ridicare tensiune
| Tip: | Step-up - ridicare tensiune, DC/DC |
| Număr intrări: | 1 |
| Număr ieşiri: | 1 |
| Tensiune de alimentare: | 8 ... 36 V DC |
| Tensiune ieşire: | 8 ... 48 V DC |
| Reglaj tensiune ieșire: | Reglarea se realizează cu un potenţiometru de precizie(27 rot.) |
| Curent ieşire: | 5 A (max) |
| Putere: | 100 W (max) 48 W (funcţionare continuă) |
| Diferenţa minimă de tensiune între intrare şi ieșire: | 0 V |
| Protecții: | Scurtcircuit - Siguranţă fuzibilă Supraîncălzire > 80 °C Conectare inversă |
| Caracteristici principale: | montaj pe şină DIN, TS-35 Afișaj LED - Tensiune intrare, Tensiune ieşire |
| Utilizare: | alimentare camere alimentare camere PoE pentru alimentarea camerelor cu termostat |
| Greutate: | 0.12 kg |
| Dimensiuni: | 37 x 97 x 58 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Părerea noastră
Specificații
- Tip:
- Step-up - ridicare tensiune, DC/DC
- Număr intrări:
- 1
- Număr ieşiri:
- 1
- Tensiune de alimentare:
- 8 ... 36 V DC
- Tensiune ieşire:
- 8 ... 48 V DC
- Reglaj tensiune ieșire:
- Reglarea se realizează cu un potenţiometru de precizie(27 rot.)
- Curent ieşire:
- 5 A (max)
- Putere:
- 100 W (max)
- 48 W (funcţionare continuă)
- Diferenţa minimă de tensiune între intrare şi ieșire:
- 0 V
- Protecții:
- Scurtcircuit - Siguranţă fuzibilă
- Supraîncălzire > 80 °C
- Conectare inversă
- Caracteristici principale:
- montaj pe şină DIN, TS-35
- Afișaj LED - Tensiune intrare, Tensiune ieşire
- Utilizare:
- alimentare camere
- alimentare camere PoE
- pentru alimentarea camerelor cu termostat
- Greutate:
- 0.12 kg
- Dimensiuni:
- 37 x 97 x 58 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















