- Modul de control acces de exterior, autonom, cu tastatură și cititor RFID
- Funcţionarea autonomă include funcții precum:
- Deschidere cu ajutorul unui card sau cod PIN
- Salvare de carduri sau PIN-uri
- Avertizare ușă deschisă
- Avertizare acustică și optică
- Administratorul poate face următoarele modificări:
- Programare cu ajutorul tastaturii
- Adăugare a unui nou card cu ajutorul tastaturii
- Adăugare card şi PIN
- Schimbare a PIN-ului utilizatorului
- Ştergere a PIN-ului utilizatorului
- Setare a timpul de deschidere
- Revenire la setările de fabrică
| Carduri compatibile: | Unique EM 125kHz |
| Distanță de citire: | max. 6 cm |
| Funcţionare autonomă: | ![]() |
| Tastatură integrată: | ![]() |
| Buton sonerie: | ![]() |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Protocol comunicație: | Wiegand 26 |
| Alimentare: | 12 V DC ± 10% |
| Curent maxim consumat: | 80 mA |
| Sarcină contacte relee: | 3 A / 24 V |
| Caracteristici principale: | 2000 de utilizatori indexaţi Identificare: card şi/sau PIN Butoane iluminate albastru Funcționează cu senzori de usă deschisă și butoane de ieșire Ieşire NO/NC Pentru controlul unei uși bidirecționale puteți adăuga un cititor din seria ATLO-R |
| Temperatură de lucru: | -45 °C ... 60 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 10 ... 90 % (fără condensare) |
| Indice protecție IP: | IP68 |
| Carcasă: | Metalică |
| Culoare: | Argintie / Negru |
| Greutate: | 0.615 kg |
| Dimensiuni: | 80 x 119 x 27 mm |
| Producător: | ATLO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- Unique EM 125kHz
- Distanță de citire:
- max. 6 cm
- Funcţionare autonomă:
- Da
- Tastatură integrată:
- Da
- Buton sonerie:
- Da
- Ieşire tamper:
- Nu
- Protocol comunicație:
- Wiegand 26
- Alimentare:
- 12 V DC ± 10%
- Curent maxim consumat:
- 80 mA
- Sarcină contacte relee:
- 3 A / 24 V
- Caracteristici principale:
- 2000 de utilizatori indexaţi
- Identificare: card şi/sau PIN
- Butoane iluminate albastru
- Funcționează cu senzori de usă deschisă și butoane de ieșire
- Ieşire NO/NC
- Pentru controlul unei uși bidirecționale puteți adăuga un cititor din seria ATLO-R
- Temperatură de lucru:
- -45 °C ... 60 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 10 ... 90 % (fără condensare)
- Carcasă:
- Metalică
- Culoare:
- Argintie / Negru
- Greutate:
- 0.615 kg
- Dimensiuni:
- 80 x 119 x 27 mm
- Producător:
- ATLO
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















