- Senzorii magnetici pot fi utilizaţi oriunde apare necesitatea verificării stării uşilor, ferestrelor sau a altor elemente mobile, de ex. pentru protejarea sau controlul accesului către anumite încăperi, echipamente, în sistemele de automatică ş.a.
- Contactul se montează pe suprafaţă
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor, Deschidere poartă |
| Tensiunea maximă: | 100 V |
| Curent maxim suportat: | 400 mA |
| Distanţă de închidere: | 38 mm |
| Distanţă de deschidere: | 42 mm |
| Caracteristici principale: | Carcasă ermetică, metalică, ramforsată Cabluri armate Lungime cablu : 55 cm |
| Greutate: | 0.08 kg |
| Dimensiuni: | 50 x 17 x 9.8 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor, Deschidere poartă
- Tensiunea maximă:
- 100 V
- Curent maxim suportat:
- 400 mA
- Distanţă de închidere:
- 38 mm
- Distanţă de deschidere:
- 42 mm
- Caracteristici principale:
- Carcasă ermetică, metalică, ramforsată
- Cabluri armate
- Lungime cablu : 55 cm
- Greutate:
- 0.08 kg
- Dimensiuni:
- 50 x 17 x 9.8 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs












