- Senzorii magnetici pot fi utilizaţi oriunde apare necesitatea verificării stării uşilor, ferestrelor sau a altor elemente mobile, de ex. pentru protejarea sau controlul accesului către anumite încăperi, echipamente, în sistemele de automatică ş.a.
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor |
| Tensiunea maximă: | 20 V |
| Curent maxim suportat: | 20 mA |
| Distanţă de închidere: | 28 mm |
| Distanţă de deschidere: | 40 mm |
| Caracteristici principale: | Rezistori EOL - 1.1 kΩ 2EOL/NC |
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 0.01 kg |
| Dimensiuni: | 28 x 8.8 x 9.8 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor
- Tensiunea maximă:
- 20 V
- Curent maxim suportat:
- 20 mA
- Distanţă de închidere:
- 28 mm
- Distanţă de deschidere:
- 40 mm
- Caracteristici principale:
- Rezistori EOL - 1.1 kΩ 2EOL/NC
- Culoare:
- Alb
- Greutate:
- 0.01 kg
- Dimensiuni:
- 28 x 8.8 x 9.8 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare











