- Senzorii magnetici pot fi utilizaţi oriunde apare necesitatea verificării stării uşilor, ferestrelor sau a altor elemente mobile, de ex. pentru protejarea sau controlul accesului către anumite încăperi, echipamente, în sistemele de automatică ş.a.
- Contactul se montează pe suprafaţă
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor |
| Tensiunea maximă: | 100 V |
| Curent maxim suportat: | 500 mA |
| Distanţă de închidere: | 24 mm |
| Distanţă de deschidere: | 29 mm |
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni: | 28 x 12.5 x 7.3 mm |
| Greutate: | 0.01 kg |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor
- Tensiunea maximă:
- 100 V
- Curent maxim suportat:
- 500 mA
- Distanţă de închidere:
- 24 mm
- Distanţă de deschidere:
- 29 mm
- Culoare:
- Alb
- Dimensiuni:
- 28 x 12.5 x 7.3 mm
- Greutate:
- 0.01 kg
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs












