- Senzorii magnetici pot fi utilizaţi oriunde apare necesitatea verificării stării uşilor, ferestrelor sau a altor elemente mobile, de ex. pentru protejarea sau controlul accesului către anumite încăperi, echipamente, în sistemele de automatică ş.a.
- Contactul se montează pe suprafaţă
| Detecţie: | Deschidere a ferestrelor sau a uşilor |
| Tensiunea maximă: | 20 V |
| Curent maxim suportat: | 10 mA |
| Distanţă de închidere: | 49 mm |
| Distanţă de deschidere: | 50 mm |
| Caracteristici principale: | Carcasă ermetică, metalică, ramforsată Ieşire NC - magnetul apropiat de contactron - alarma nu se activează, conexiunile sunt închise |
| Culoare: | Argintie |
| Greutate: | 0.16 kg |
| Dimensiuni: | 105.8 x 15.8 x 15.4 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Detecţie:
- Deschidere a ferestrelor sau a uşilor
- Tensiunea maximă:
- 20 V
- Curent maxim suportat:
- 10 mA
- Distanţă de închidere:
- 49 mm
- Distanţă de deschidere:
- 50 mm
- Caracteristici principale:
- Carcasă ermetică, metalică, ramforsată
- Ieşire NC - magnetul apropiat de contactron - alarma nu se activează, conexiunile sunt închise
- Culoare:
- Argintie
- Greutate:
- 0.16 kg
- Dimensiuni:
- 105.8 x 15.8 x 15.4 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













