- Cititor de interior pentru carduri şi brelocuri
- Standard 13.56 MHz S50
| Carduri compatibile: | 13.56 MHz S50 |
| Distanță de citire: | max. 5 cm |
| Tastatură integrată: | ![]() |
| Funcţionare autonomă: | ![]() |
| Buton sonerie: | ![]() |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Protocol comunicație: | Wiegand 26-66bit RACS (Roger) |
| Caracteristici principale: | Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) Afișaj LED Semnalizare audio Comandă prin butoane cu touch Taste iluminate |
| Alimentare: | 10 ... 15 V DC |
| Consumul de curent mediu: | 95 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 50 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 10 ... 95 % (fără condensare) |
| Indice protecție IP: | ![]() |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 0.09 kg |
| Dimensiuni: | 130 x 45 x 22 mm |
| Producător: | ROGER |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- 13.56 MHz S50
- Distanță de citire:
- max. 5 cm
- Tastatură integrată:
- Da
- Funcţionare autonomă:
- Nu
- Buton sonerie:
- Nu
- Ieşire tamper:
- Da
- Protocol comunicație:
- Wiegand 26-66bit
- RACS (Roger)
- Caracteristici principale:
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Afișaj LED
- Semnalizare audio
- Comandă prin butoane cu touch
- Taste iluminate
- Alimentare:
- 10 ... 15 V DC
- Consumul de curent mediu:
- 95 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 50 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 10 ... 95 % (fără condensare)
- Culoare:
- Negru
- Greutate:
- 0.09 kg
- Dimensiuni:
- 130 x 45 x 22 mm
- Producător:
- ROGER
- Garanţie:
- 3 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















