- Cititor de carduri şi brelocuri
| Carduri compatibile: | Unique EM 125kHz |
| Distanță de citire: | ≤ 5 cm |
| Tastatură integrată: | ![]() |
| Protocol comunicație: | Wiegand 26-66bit Magstripe (Clock & Data) EM-MARIN |
| Caracteristici principale: | Colaborarea cu expanderul INT-R Compatibil cu modulele de control al ușilor ACCO-KP şi ACCO-KP-PS Carcasă pentru montaj pe perete Lungime cablu : 3.9 m |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consumul de curent mediu: | 80 mA |
| Temperatură de lucru: | -20 °C ... 55 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 0 ... 95 % |
| Greutate: | 0.31 kg |
| Dimensiuni: | 47 x 158 x 24 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- Unique EM 125kHz
- Distanță de citire:
- ≤ 5 cm
- Tastatură integrată:
- Nu
- Protocol comunicație:
- Wiegand 26-66bit
- Magstripe (Clock & Data)
- EM-MARIN
- Caracteristici principale:
- Colaborarea cu expanderul INT-R
- Compatibil cu modulele de control al ușilor ACCO-KP şi ACCO-KP-PS
- Carcasă pentru montaj pe perete
- Lungime cablu : 3.9 m
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consumul de curent mediu:
- 80 mA
- Temperatură de lucru:
- -20 °C ... 55 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 0 ... 95 %
- Greutate:
- 0.31 kg
- Dimensiuni:
- 47 x 158 x 24 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













