- Cititor de carduri şi brelocuri
| Carduri compatibile: | Unique EM 125kHz |
| Distanță de citire: | ≤ 5 cm |
| Tastatură integrată: | ![]() |
| Protocol comunicație: | INTEGRA CA-64 |
| Caracteristici principale: | Semnalizare acustică Taste iluminate LED pentru semnalizarea stării sistemului şi a comunicării cu utilizatorul releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consumul de curent mediu: | 105 mA |
| Temperatură de lucru: | -20 °C ... 55 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 0 ... 93 % |
| Greutate: | 0.29 kg |
| Dimensiuni: | 47 x 158 x 24 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Carduri compatibile:
- Unique EM 125kHz
- Distanță de citire:
- ≤ 5 cm
- Tastatură integrată:
- Da
- Protocol comunicație:
- INTEGRA
- CA-64
- Caracteristici principale:
- Semnalizare acustică
- Taste iluminate
- LED pentru semnalizarea stării sistemului şi a comunicării cu utilizatorul
- releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consumul de curent mediu:
- 105 mA
- Temperatură de lucru:
- -20 °C ... 55 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 0 ... 93 %
- Greutate:
- 0.29 kg
- Dimensiuni:
- 47 x 158 x 24 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













