- Catarg pliabil din oțel cu posibilitatea de a combina următoarele modele: M-1.0SS/40, M-1.5SS/40, M-2.0SS/40
- Atenţie! După îmbinarea a două segmente ale pilonului nu mai este posibilă dezasamblarea acestora
| Înălţime catarg: | 1 m |
| Diametru: | Ø 40 mm |
| Număr de segmente: | 1 |
| Grosime material: | 1.5 mm ± 10% |
| Material: | Fier - Galvanizare prin scufundare în zinc topit |
| Îmbucabil: | ![]() |
| Greutate: | 1.33 kg |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Înălţime catarg:
- 1 m
- Diametru:
- Ø 40 mm
- Număr de segmente:
- 1
- Grosime material:
- 1.5 mm ± 10%
- Material:
- Fier - Galvanizare prin scufundare în zinc topit
- Îmbucabil:
- Da
- Greutate:
- 1.33 kg
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














