- Cablu pentru sisteme de supraveghere
- Cablu de tip RG-59 în versiunea HD cu diametrul conductorului coaxial 0.81 mm
| La cantitate de: | 100 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă |
| Cablu coaxial: | RG59 |
| Conductor central: | Ø 0.81 mm Cu Fir |
| Dielectric: | Ø 3.66 mm PE full |
| Ecran: | ![]() |
| Ecranare împletită: | Lițat Cu |
| Impedanţă: | 75 Ω |
| Înveliș exterior: | Ø 6 mm PVC |
| Atenuarea cablului pe o secțiune de 100m: | 6.5 dB @ 50 MHz 8.4 dB @ 100 MHz 12.8 dB @ 230 MHz 17.7 dB @ 450 MHz 24.6 dB @ 860 MHz 26.6 dB @ 1000 MHz 30.9 dB @ 1350 MHz 34.9 dB @ 1750 MHz 39.9 dB @ 2150 MHz |
| Cablu electric: | |
| Conductor central: | 2 x 0.75 mm² Lițat : Al + Cu |
| Rezistenţa firelor de alimentare: | 4 Ω / 100 m |
| Înveliș exterior: | Ø 5.5 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- La cantitate de:
- 100 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă
- Cablu coaxial:
- RG59
- Conductor central:
- Ø 0.81 mm Cu Fir
- Dielectric:
- Ø 3.66 mm PE full
- Ecran:
- Nu
- Ecranare împletită:
- Lițat Cu
- Impedanţă:
- 75 Ω
- Înveliș exterior:
- Ø 6 mm PVC
- Atenuarea cablului pe o secțiune de 100m:
- 6.5 dB @ 50 MHz
8.4 dB @ 100 MHz
12.8 dB @ 230 MHz
17.7 dB @ 450 MHz
24.6 dB @ 860 MHz
26.6 dB @ 1000 MHz
30.9 dB @ 1350 MHz
34.9 dB @ 1750 MHz
39.9 dB @ 2150 MHz - Cablu electric:
- Conductor central:
- 2 x 0.75 mm² Lițat : Al + Cu
- Rezistenţa firelor de alimentare:
- 4 Ω / 100 m
- Înveliș exterior:
- Ø 5.5 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













