- Cablul UTP UTP/K5/305M/ZEL/CON este destinat rețelelor profesionale
- Polietilena (PE) utilizată pentru fabricarea învelișului exterior este rezistentă la acţiunea razelor UV şi a umidităţii
- Cablul este umplut cu gel, ceea ce împiedică penetrarea apei în interiorul cablului
- Cablul este gândit pentru a fi montat prin pământ, sau medii cu multă umezeală
- Pentru a ușura instalarea și măsurarea cablului, acesta este marcat la fiecare 1 m
| La cantitate de: | 305 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă |
| Tip: | UTP cat. 5e Cu gel |
| Conductor central: | Ø 0.5 mm Cu Fir |
| Rezistenţă: | 9.2 Ω / 100 m |
| Ecran: | ![]() |
| Înveliș exterior: | PE + gel |
| Culoarea învelișului: | Negru |
| Producător: | CONOTECH |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- La cantitate de:
- 305 m . Preț per 1m, se vinde doar la rolă întreagă
- Tip:
- UTP cat. 5e Cu gel
- Conductor central:
- Ø 0.5 mm Cu Fir
- Rezistenţă:
- 9.2 Ω / 100 m
- Ecran:
- Nu
- Înveliș exterior:
- PE + gel
- Culoarea învelișului:
- Negru
- Producător:
- CONOTECH
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs






![Cablu U/UTP Cat5e 24AWG NETSET BOX de interior cupru integral clasă inflamabilitate B2ca-s1a,d0,a1 [305m] NETSET - 1](https://ethercom.ro/841457-home_default/cablu-u-utp-cat5e-24awg-netset-box-de-interior-cupru-integral-clasa-inflamabilitate-b2ca-s1a-d0-a1-305m.jpg)
![Cablu U/UTP Cat5e 24AWG NETSET BOX de interior cupru integral [305m] NETSET - 1](https://ethercom.ro/746703-home_default/cablu-u-utp-24awg-netset-box-cat5e-de-interior-305m.jpg)


![Cablu FTP cu şufă NETSET F/UTP 5e [500m] (PE, de exterior) NETSET - 1](https://ethercom.ro/746715-home_default/cablu-ftp-cu-sufa-netset-f-utp-5e-500m-pe-de-exterior.jpg)
![Cablu FTP Cat5e de exterior ecranat NETSET FTP 5e[1m] NETSET - 1](https://ethercom.ro/746712-home_default/cablu-ftp-cat5e-de-exterior-ecranat-netset-ftp-5e-1m.jpg)
![Cablu UTP Cat.5E CCA Galben Lanberg [305m] LANBERG - 1](https://ethercom.ro/826156-home_default/cablu-utp-cat5e-cca-galben-lanberg-305m-.jpg)
