- Buton de deschidere a uşii pentru sisteme de control acces
| Tip contact: | NO, NC, monostabil |
| Sarcină maximă releu: | 3 A / 36 V AC/DC |
| Material: | Plastic |
| Culoare: | Alb |
| Indice protecție IP: | IP40 |
| Greutate: | 0.05 kg |
| Dimensiuni: | 86 x 86 x 33 mm |
| Producător: | ATLO |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Tip contact:
- NO, NC, monostabil
- Sarcină maximă releu:
- 3 A / 36 V AC/DC
- Material:
- Plastic
- Culoare:
- Alb
- Greutate:
- 0.05 kg
- Dimensiuni:
- 86 x 86 x 33 mm
- Producător:
- ATLO
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















