- Buton de deschidere a uşii pentru sisteme de control acces
- Resetarea butonului seface cu ajutorul unei chei speciale
| Tip contact: | NO/NC |
| Sarcină maximă releu: | 2 A / 30 V DC |
| Material: | ABS |
| Indice protecție IP: | IP24 |
| Culoare: | Verde |
| Greutate: | 0.154 kg |
| Dimensiuni: | 93 x 97 x 60 mm |
| Producător: | YOTOGI |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tip contact:
- NO/NC
- Sarcină maximă releu:
- 2 A / 30 V DC
- Material:
- ABS
- Culoare:
- Verde
- Greutate:
- 0.154 kg
- Dimensiuni:
- 93 x 97 x 60 mm
- Producător:
- YOTOGI
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare

















