- Buton de deschidere a uşii pentru sisteme de control acces
| Tip contact: | NO, monostabil |
| Sarcină maximă releu: | 3 A / 24 V AC/DC |
| Material: | INOX |
| Indice protecție IP: | IP40 |
| Culoare: | Argintie |
| Greutate: | 0.06 kg |
| Dimensiuni: | 86 x 86 x 27 mm |
| Producător: | ATLO |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tip contact:
- NO, monostabil
- Sarcină maximă releu:
- 3 A / 24 V AC/DC
- Material:
- INOX
- Culoare:
- Argintie
- Greutate:
- 0.06 kg
- Dimensiuni:
- 86 x 86 x 27 mm
- Producător:
- ATLO
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














