- Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță
| Capacitate acumulator: | 40 Ah |
| Tensiune nominală: | 12 V |
| Curent de încărcare: | max. 16 A |
| Conector: | şurub M6 |
| Tip acumulator: | Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță |
| Durată de viaţă: | 6 ... 9 ani |
| Greutate: | 13.68 kg |
| Dimensiuni: | 196 x 165 x 170 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Acumulatorul are o durată de viaţă mai mare decât unul standard
Specificații
- Capacitate acumulator:
- 40 Ah
- Tensiune nominală:
- 12 V
- Curent de încărcare:
- max. 16 A
- Conector:
- şurub M6
- Durată de viaţă:
- 6 ... 9 ani
- Greutate:
- 13.68 kg
- Dimensiuni:
- 196 x 165 x 170 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












