- Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță
| Capacitate acumulator: | 20 Ah |
| Tensiune nominală: | 12 V |
| Curent de încărcare: | max. 6.2 A |
| Conector: | şurub M5 |
| Tip acumulator: | Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță |
| Durată de viaţă: | 6 ... 9 ani |
| Greutate: | 5.83 kg |
| Dimensiuni: | 180 x 167 x 76 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Specificații
- Capacitate acumulator:
- 20 Ah
- Tensiune nominală:
- 12 V
- Curent de încărcare:
- max. 6.2 A
- Conector:
- şurub M5
- Durată de viaţă:
- 6 ... 9 ani
- Greutate:
- 5.83 kg
- Dimensiuni:
- 180 x 167 x 76 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs










