- Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță
| Capacitate acumulator: | 20 Ah |
| Tensiune nominală: | 12 V |
| Curent de încărcare: | max. 6 A |
| Tip acumulator: | Acumulator AGM (Absorbent Glass Mat) ce nu necesită mentenanță |
| Conector: | şurub M5 |
| Durată de viaţă: | 10 ... 12 ani |
| Greutate: | 6.195 kg |
| Dimensiuni: | 182 x 78 x 161 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Acumulatorul are o durată de viaţă mai mare decât unul standard
Specificații
- Capacitate acumulator:
- 20 Ah
- Tensiune nominală:
- 12 V
- Curent de încărcare:
- max. 6 A
- Conector:
- şurub M5
- Durată de viaţă:
- 10 ... 12 ani
- Greutate:
- 6.195 kg
- Dimensiuni:
- 182 x 78 x 161 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












