- Antenă omnidirecţională de exterior cu bază magnetică
| Bandă de frecvenţe: | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Conector: | SMA |
| Utilizare: | GSM-4, GSM-LT-1, GSM-LT-2, GPRS-T2, GPRS-T1, INTEGRA-128-WRL |
| Caracteristici principale: | Lungime cablu - 2.5 m |
| Dimensiuni: | Ø 32 x 105 mm |
| Greutate: | 0.055 kg |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Bandă de frecvenţe:
- 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
- Conector:
- SMA
- Utilizare:
- GSM-4, GSM-LT-1, GSM-LT-2, GPRS-T2, GPRS-T1, INTEGRA-128-WRL
- Caracteristici principale:
- Lungime cablu - 2.5 m
- Dimensiuni:
- Ø 32 x 105 mm
- Greutate:
- 0.055 kg
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare











