- Antenă pentru modulele wireless ABAX
| Bandă de frecvenţe: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Conector: | SMA-RP |
| Utilizare: | Satel ABAX |
| Caracteristici principale: | Dimensiuni reduse |
| Dimensiuni: | Ø 10.5 x 130 mm |
| Greutate: | 0.01 kg |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Bandă de frecvenţe:
- 868.0 ... 868.6 MHz
- Conector:
- SMA-RP
- Utilizare:
- Satel ABAX
- Caracteristici principale:
- Dimensiuni reduse
- Dimensiuni:
- Ø 10.5 x 130 mm
- Greutate:
- 0.01 kg
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare











