- MZ-3-L permite conectarea/extinderea magistralelor de comunicație în instalații de alarmă sau control acces.
| Număr de terminale: | 38 + 2 ( Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei ) |
| Dimensiuni regletă: | 2.5 x 2.5 mm |
| Tensiune maximă: | 24 V AC / DC |
| Curent maxim: | 500 mA |
| Greutate: | 0.17 kg |
| Dimensiuni: | 132 x 89 x 29 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













