- Modulul ZB-2 protejează sursa de alimentare a centralei împotriva suprasolicitării
- Se utilizează pentru sursele de alimentare fără limitator de curent şi fără indicator de suprasolicitare
- Ieşirea OVL este legată la masă în timpul funcţionării normale, în cazul suprasolicitării ieşirii OUT aceasta se deconectează
| Compatibil cu: | CA-64 EPS, CA-64 ADR, CA-64 PP, CA-64 OPS-R/OC/ROC |
| Curent de întrerupere: | 1700 mA |
| Consum curent: | 1.5 mA |
| Tensiune de alimentare: | 12 V DC |
| Tensiune ieşire: | Tensiune intrare - 0.6 V (la sarcină maximă) |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.015 kg |
| Dimensiuni: | 61 x 51 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- CA-64 EPS, CA-64 ADR, CA-64 PP, CA-64 OPS-R/OC/ROC
- Curent de întrerupere:
- 1700 mA
- Consum curent:
- 1.5 mA
- Tensiune de alimentare:
- 12 V DC
- Tensiune ieşire:
- Tensiune intrare - 0.6 V (la sarcină maximă)
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.015 kg
- Dimensiuni:
- 61 x 51 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













