- MZ-1-CT permite conectarea/extinderea magistralelor de comunicație în instalații de alarmă sau control acces.
| Număr de terminale: | 10 + 2 ( Contact TAMPER pentru deschiderea carcasei ) |
| Dimensiuni regletă: | Conexiuni de tip Krone |
| Tensiune maximă: | 24 V AC / DC |
| Curent maxim: | 500 mA |
| Greutate: | 0.035 kg |
| Dimensiuni: | 28 x 89 x 30 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













