×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Module SFP

  • Modul optic SFP ULTIMODE-011M funcţionează cu fibre multi-mode de până la 550 m lungime, şi viteze de transmisie de până la 155 Mb/s.SFP ULTIMODE SFP-011M 2xLC (multimode, 850 nm, 550 m, 2xLC)Elemente distinctivecomunicaţie...

    Preț  59,70 Lei (50,17 Lei fără TVA) 

  • Modul optic SFP ULTIMODE-023G funcţionează cu fibre multi-mode de până la 2 km lungime, şi viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s. Modul Gigabit SFP ULTIMODE SFP-023G 2xLC 1310 nm(multimode, 2 km)Elemente distinctivecomunicaţie...

    Preț  68,29 Lei (57,39 Lei fără TVA) 

  • Modul optic SFP ULTIMODE-203G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivecomunicaţie bidirecţională pe 2 fibre single-mode,viteză de transmisie de până...

    Preț  65,52 Lei (55,06 Lei fără TVA) 

  • Modulul optic SFP ULTIMODE-203/5G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivecomunicaţie bidirecţională pe o singură fibră (WDM),funcţionează în reţele...

    Preț  80,60 Lei (67,73 Lei fără TVA) 

  • Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivecomunicaţie bidirecţională pe o singură fibră (WDM),funcţionează în reţele...

    Preț  95,59 Lei (80,33 Lei fără TVA) 

  • Modulul optic SFP ULTIMODE-203/5G LC funcţionează cu fibre single-mode cu lungimi de până la 20 km la viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivecomunicaţie bidirecţională pe o singură fibră single-mode...

    Preț  68,29 Lei (57,39 Lei fără TVA) 

  • Modul optic SFP ULTIMODE-205/3G LC funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivecomunicaţie bidirecţională pe o singură fibră (WDM),funcţionează în...

    Preț  86,05 Lei (72,31 Lei fără TVA) 

  • Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1270 nm, Rx: 1330 nm,distanță de...

    Preț  452,74 Lei (380,45 Lei fără TVA) 

  • Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1270 nm,distanță de transmisie de 20 km,conector optic LC.Modulele...

    Preț  452,74 Lei (380,45 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  204,91 Lei (172,19 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  271,44 Lei (228,10 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  219,96 Lei (184,84 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  173,73 Lei (145,99 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  196,72 Lei (165,31 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  178,90 Lei (150,34 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  204,91 Lei (172,19 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  166,56 Lei (139,97 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  76,62 Lei (64,39 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  63,65 Lei (53,49 Lei fără TVA) 

  • Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media convertoarelor cu port SFP este foarte avantajoasă, de ex. în cazul schimbării...

    Preț  81,85 Lei (68,78 Lei fără TVA)